Rýchle pôžičky | Euro Pohotovosť Online

Nebojte sa Online pôžičiek

Najrýchlejšou cestou ako získať peniaze je vybavenie pôžičky cez internet. Pre pôžičku tak nemusíte ísť na pobočku úverovej spoločnosti, ľahko si ju môžete dojednať z domova, ušetríte čas a peniaze môžete získať expresne rýchlo. S vybavením online pôžičky sú spojené aj určité riziká.

Pozrieme sa na rôzne nástrahy, ktoré nás môžu čakať pri výbere pôžičky cez internet.

Financovanie cez online pôžičku si dôkladne naplánujte

Najčastejšou odpoveďou na otázku, či vziať úver alebo nie je odpoveď: lepšie je nebrať nič a mať pokoj. S týmto záverom sa dá súhlasiť, len do okamihu, keď peniaze nevyhnutne potrebujeme. Lacnejší úver získate určite v bankách, avšak tie sú pri poskytovaní pôžičiek opatrné, viac preverujú finančnú históriu klienta a jeho možnosť pôžičku splácať. Pre nezamestnaných a klientov s nízkym príjmom sú bankové pôžičky takmer nedostupné.

pôžičky-cez-internet
pôžičky cez internet ľahko vybavíte z pohodlia domova

Najrýchlejšou cestou ako zistiť svoje úverové možnosti, je vyhľadanie ponúk na internete. Výhoda online pôžičiek spočíva v tom, že z pohodlia ľahko vybavíte aj pôžičku na bývanie, neúčelový úver alebo kreditnú kartu. Je dobré vedieť dopredu na čo chceme pôžičku použiť, pretože pri dokladovaní účelu pôžičky (účelová pôžička) môžete získať lepšiu úrokovú sadzbu. Ak účel použitia nemôžete dokladovať, vybavíte pôžičku rýchlejšie, ale na splátkach si priplatíte.

Prvú ponuku neberte, porovnajte viaceré pôžičky na internete.

Jedno z najdôležitejších pravidiel, ktorým by ste sa pri výbere pôžičky mali riadiť  znie: nikdy neberte hneď prvú ponuku, aj keby sa vám zdala najvýhodnejšia. Požičiavanie peňazí je vážna vec a uponáhľanosť sa vám môže neskôr vypomstiť. Pozor si dávajte aj na online kalkulačky, ktoré často poskytujú až príliš optimistický pohľad na vaše úverové možnosti. Oslovte preto niekoľko poskytovateľov pôžičiek a ich ponuky starostlivo porovnajte. Vždy ale pozorne sledujte, od ktorej firmy si peniaze chcete požičať. Najlepšie je požičiavať si len od overených  inštitúcií zapísaných v registry veriteľov Národnej Banky Slovenska.

Porovnanie online úverov

Hlavnou výhodou internetových pôžičiek je ľahká a jednoduchá možnosť porovnania.  Obiehanie všetkých pobočiek pre najlepšiu ponuku vám hravo zaberie celý deň, na internete vám stačí niekoľko kliknutí pre získanie najlepšej ponuky.  O pôžičky cez internet je medzi ľuďmi v poslednej dobe veľký záujem, čo pritiahlo pozornosť viacerých subjektov,  ktoré ponúkajú zaručené pôžičky. Tým sa však radšej vyhnite oblúkom. Uprednostnite ponuku od renomovaných spoločností, ktorých je na našom trhu niekoľko desiatok.

Pri porovnávaní sa zaujímajte aj o podmienky a sankcie za predčasné splatenie. Dôležité je vedieť čo sa stane ak budete so splátkami meškať a koľko zaplatíte za to, že vás úverová spoločnosť k oneskorenej splátke vyzve. Keď budete skúmať podmienky pôžičky, porovnajte aj celkové náklady spojené s poskytnutím úveru. Tento údaj sa nazýva RPMN (ročná percentuálna miera nákladov)a je vyjadrená v percentách. Presnú výšku nákladov je povinná uviesť každá spoločnosť ešte pred podpisom zmluvy.

Ako prebieha vybavenie pôžičky na internete

Postup na uzavretie pôžičky cez internet je podobný u väčšiny poskytovateľov pôžičiek. V prvom kroku si vyberiete, o aký typ pôžičky máte záujem, koľko a na ako dlho si potrebujete požičať. Potom vyplníte údaje o vašich príjmoch a výdavkoch. Úverová spoločnosť posúdi, či budete schopní pôžičku splácať a ponúkne vám konkrétne podmienky. Všetko prebieha prostredníctvom online žiadosti a následne vás kontaktuje zákaznícky servis, ktorý s vami preberie ďalší postup. Peniaze máte na účte alebo prostredníctvom šekovej poukážky v priebehu niekoľkých minút alebo hodín.

Zabezpečujeme sprostredkovanie rýchlych pôžičiek a finančných produktov v spolupráci s renomovanými poskytovateľmi úverov na Slovensku a v Českej Republike. Spoľahlivý finančný servis už viac ako 5 rokov.

Sorry, comments are closed for this post.