Rýchle pôžičky | Euro Pohotovosť Online

Euro pohotovosť

Portál ePohotovost.sk zabezpečuje rýchle pôžičky a finančné produkty renomovaných firiem viacerých poskytovateľov pôžičiek na Slovenskom trhu. V ponuke nájdete len overené úverové produkty od poskytovateľov, ktorí sú zapísaný v registry Národnej Banky Slovenska. Vďaka možnosti podania žiadosti cez online formulár sme v minulom roku zabezpečili rekordný počet schválených žiadostí pre naších klientov.

Vybaviť pôžičku je možné bez nutnosti osobnej schôdzky prostredníctvom našej online žiadosti. Vyplnenie žiadosti je bezplatné a nezáväzné.

Vyberte si pôžičku ktorá Vám vyhovuje:

Rýchla pôžička do 350€

Rýchla pôžička je určená pre klientov s nízkym príjmom, nezamestnaným, dôchodcom ale aj ženám na MD. O pôžičku je možné požiadať kedykoľvek a to prostredníctvom nezáväznej online žiadosti TU

Poskytovateľom rýchlej pôžičky je FerratumBank LTD, spoločnosti sa zaoberá poskytovaním finančných pôžičiek bez ručenia dospelým osobám bez overenia príjmu s krátkou dobou splatnosti.

Krátkodobá pôžička do 2300€

Krátkodobá pôžička od 160 do 2300 Eur je riešením pre tých, ktorí potrebujú hotovosť rýchlo a v dostatočnej výške. Nazáväznú ponuku získate vyplnením online formulára TU

Poskytovateľom pôžičky je spoločnosť Provident Financial plc , založená vo Veľkej Británii už v roku 1880. V roku 2006 sa od nej oddelila medzinárodná divízia a bola založená nová medzinárodná skupina s názvom International Personal Finance (IPF), do ktorej patrí aj slovenská spoločnosť Provident Financial s.r.o.

Pôžička cez Internet do 5000€

Pôžička cez internet je výhodný úver od 400 do 5000€, ktorý môžete použiť na akýkoľvek účel. Výhodou pôžičky je nízka úroková sadzba a možnosť zrušenie pôžičky do 1. mesiaca. Nazáväznú ponuku získate vyplnením online formulára TU

Poskytovateľom pôžičky je skupina Home Credit, je súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny PPF. Národné spoločnosti skupiny Home Credit sa zameriavajú na ponuku produktov na spotrebiteľské financovanie – spotrebiteľské a revolvingové úvery.

Profi Pôžička do 33000€

Profi pôžička je výhodný úver od 1000 do 33000€, určený pre podnikateľov a firmy podávajúce daňové priznanie v SR. Nazáväznú ponuku získate vyplnením online formulára TU.

Profi pôžičku poskytuje Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá poskytuje online pôžičky, pôžičky pre podnikateľov a živnostníkov, zamestnanecké pôžičky, preklenovacie pôžičky a úvery zo zábezpekou.

 

Správca ako prevádzkovateľ portálu žiadnym spôsobom nezhromažďuje, nespracováva ani nearchivuje osobné údaje!