Rýchle pôžičky | Euro Pohotovosť Online

Spojenie pôžičiek

Princíp spojenia pôžičiek spočíva v nahradení všetkých nevýhodných pôžičiek novým úverom, ktorý má lepšie podmienky. Často sa môžeme stretnúť aj s pojmom konsolidácia pôžičiek, alebo konsolidačný úver. Vyplatením nevýhodného úveru sa dá ušetriť na poplatkoch, znížiť si mesačné splátky, skrátiť dobu splácania alebo získať ďalšie financie navyše.

Aj keď máte nevýhodnú pôžičku na zníženie splátok máte stále šancu.

Dnes môžete jednoducho zistiť, či je vaša pôžička predražená a znížiť si splátky. A to aj v prípade, že pôžičiek máte viac. Pri konsolidácii je však potrebné vedieť kto Vám konsolidačný úver poskytne. Ak máte viacero úverov od bankových inštitúcii je  výhodné využiť služby niektorej banky.  Ak veľkú časť vašich záväzkov  tvoria  produkty nebankových spoločností  a nieste dostatočne bonitným klientom, tak je predpoklad, že konsolidačný úver od banky nedostanete. Ani v tomto prípade však netreba prestať hľadať možnosti ako sa zbaviť nevýhodných úverov. Konsolidácia je trendom aj u nebankových spoločností , ktoré síce v porovnaní s bankou ponúkajú vyšší úrok  ale pri správnom nastavení konsolidačného procesu ušetríte nemalé finančné prostriedky.

Zistite či máte nárok na konsolidačný úver

Zabezpečujeme sprostredkovanie rýchlych pôžičiek a finančných produktov v spolupráci s renomovanými poskytovateľmi úverov na Slovensku a v Českej Republike. Spoľahlivý finančný servis už viac ako 5 rokov.

Sorry, comments are closed for this post.