Rýchle pôžičky | Euro Pohotovosť Online

Profi Pôžička

Profi pôžička je výhodný úver od 1000 do 33000€, určený pre podnikateľov a firmy podávajúce daňové priznanie v SR. Posúdenie úveru je na základe hrubých ročných príjmov (úver môžete získať aj keď momentálne nevykazujete zisk).

  • vo výške od 1 000 do 33 000 Eur
  • úvery nad 4 000 Eur musia byť založené nehnuteľnosťou

Vyplnením online formulára získate nezáväznú ponuku na výhodnú pôžičku, ktorú môžete akceptovať alebo zamietnuť- bude Vás kontaktovať náš úverový poradca, ktorý Vám odpovie na Vaše otázky a v prípade Vášho záujmu Vám pomôže vyplniť žiadosť o úver, či pôžičku.

Vyplňte tento formulár žiadosti o pôžičku

Na základe obmedzenia služieb, nieje možné momentálne o túto pôžičku požiadať. Odporúčame vám krátkodobú pôžičku do 5000 EUR V prípade zmeny situácie vás budeme informovať.

1.VYPLNENIE FORMULÁRU 2.POSÚDENIE ŽIADOSTI 3.VYPLATENIE HOTOVOSTI
Profi výhodnú pôžičku vybavíte cez online formulár. Získate tak nezáväznú ponuku na pôžičku od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia. Úver vybavíte z pohodlia Vášho domova a bez nutnosti osobnej schôdzky! Peniaze môžete použiť na akýkoľvek účel.

Informácie o produkte

Profi pôžičku poskytuje Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá poskytuje online pôžičky, pôžičky pre podnikateľov a živnostníkov, zamestnanecké pôžičky, preklenovacie pôžičky a úvery zo zábezpekou.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí v piatich krajinách strednej a východnej Európy – Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku, Bulharsku a Rumunsku.Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 za účelom obchodovania v oblasti poskytovania finančných pôžičiek klientom, pričom prevzala poznatky a know-how od materskej spoločnosti PROFI CREDIT Czech, a.s.