Rýchle pôžičky | Euro Pohotovosť Online

Profi Pôžička

Profi Pôžička
14 5

Profi pôžička je výhodný úver od 1000 do 33000€, určený pre podnikateľov a firmy podávajúce daňové priznanie v SR. Posúdenie úveru je na základe hrubých ročných príjmov (úver môžete získať aj keď momentálne nevykazujete zisk).

  • vo výške od 1 000 do 33 000 Eur
  • úvery nad 4 000 Eur musia byť založené nehnuteľnosťou

Vyplnením online formulára získate nezáväznú ponuku na výhodnú pôžičku, ktorú môžete akceptovať alebo zamietnuť- bude Vás kontaktovať náš úverový poradca, ktorý Vám odpovie na Vaše otázky a v prípade Vášho záujmu Vám pomôže vyplniť žiadosť o úver, či pôžičku.

Vyplňte tento formulár žiadosti o pôžičku

1.VYPLNENIE FORMULÁRU 2.POSÚDENIE ŽIADOSTI 3.VYPLATENIE HOTOVOSTI
Profi výhodnú pôžičku vybavíte cez online formulár. Získate tak nezáväznú ponuku na pôžičku od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia. Úver vybavíte z pohodlia Vášho domova a bez nutnosti osobnej schôdzky! Peniaze môžete použiť na akýkoľvek účel.

Informácie o produkte

Profi pôžičku poskytuje Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá poskytuje online pôžičky, pôžičky pre podnikateľov a živnostníkov, zamestnanecké pôžičky, preklenovacie pôžičky a úvery zo zábezpekou.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Profireal Group, ktorá pôsobí v piatich krajinách strednej a východnej Európy – Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku, Bulharsku a Rumunsku.Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 za účelom obchodovania v oblasti poskytovania finančných pôžičiek klientom, pričom prevzala poznatky a know-how od materskej spoločnosti PROFI CREDIT Czech, a.s.